logo
Apie mane

ASTA NEVEDOMSKYTĖ

Esu diplomuota įvaizdžio kūrimo konsultantė-trenerė, prekinio ženklo „Margot Label“, ir “www.Stiliaus.GURU” projekto įkūrėja.

Mano tikslas – perteikti savo sukauptą patirtį bei įgytą profesinę kompetenciją, ugdant ir konsultuojant įmonės darbuotojus ir klientus, dalykinio įvaizdžio, nežodinio ir žodinio bendravimo įgūdžių valdymo, bendravimo etiketo aptarnavimo srityje temomis.

Turiu daugiau nei 10-ies metų patirties pardavimų bei personalo valdymo srityje. Dirbant vienoje didžiausių telekomunikacijos bendrovių, koordinuojant 70-ies pavaldžių vadybininkų darbą bei Lietuvoje žinomo kosmetikos ženklo parduotuvių tinkle, vadovaujant 80-ies pardavėjų komandai, leido sėkmingai suprasti elgsenos psichologiją ir kokį svarbų vaidmenį atlieka profesionaliai suformuotas darbuotojo įvaizdis, kuris aprėpia ne tik tinkamą aprangą, bet ir statusą atitinkančią elgseną.

Profesionalus įmonės darbuotojo ar individualaus asmens branding’as, paremtas unikaliu, įgūdžių ir patirties, deriniu, išskirs Jus tarp kitų srities specialistų.