logo

Atsiliepimai

Saulius ir Rimantė

OKEANIJA
Šiais laikais pasirinkti savo srities profesionalą prilygsta tikram iššūkiui, todėl norime pasidžiaugti, kad mūsų šeimos pasirinkimas nereikalavo nei iššūkio, nei kažkokio papildomo pasiruošimo. Vienintelis klausimas - nuspręsti ko ieškome: profesionalo paslaugos ar geros kainos ... Mes ieškojome savo srities profesionalo, kuris puikiai išmanytų ne tik savo sritį, bet darbas būtų tuo pačiu ir hobis. Ačiū stilistei Astai Nevedomskytei už nuoširdų bendravimą, puikų mūsų lūkesčių pateisinimą, įvykdymą. Jau po pirmo susitikimo supratome, kad su Jumis stiliaus konsultacijų klausimus tiek šventėms, tiek ir kasdienai galime pamiršti, o kai paskutinį kartą gavome konsultaciją būdami užsienyje už 2000km nuo Vilniaus ir esant skirtingoms laiko juostoms, supratome, kad pasirinkome tinkamai ir šis darbas tikrai yra Jūsų gyvenimo būdas. Ačiū dar kartą ir linkime sulaukti tokių klientų, kuriems tikrai svarbi savo išvaizda, nes juk tai tiesiogiai susiję ir su gera savijauta.

Giedrė R. Č.

Style Inn įkūrėja
Asta, džiaugiamės bendradarbiaudami su tavimi. Dirbame kartu jau daugiau nei metai, turėjome ne vieną bendrą projektą ir fotosesiją, kurių metu pavyko puikiai sutarti. Aukščiausia kokybė, subtilus ir išlaikytas požiūris į stilių ir madą. Tavo darbai nuostabūs, tikimės sėkmingo bendravimo ir ateityje.

Karolis Verbliugevičius

Masažo ekspertai “Matančios rankos”, vadovas
Asta, esi komunikabili savo srities profesionalė.
Mums bendradarbiaujant, iki smulkmenų išsiaiškinai mano poreikius bei pasiūlei man tinkamus dalykus.
Patiko tai, kad kurdama mano įvaizdį ir rinkdama garderobą, ieškodama tinkamiausio sprendimo,
 atsižvelgei ir į mano, kaip kliento, nuomonę. Esi dalykška ir punktuali. Buvo smagu bendradarbiauti.

Gintaras Ignatavičius

Mokymų akademija MB, vadovaujantis partneris
Yra sakoma, kad niekuomet neturėsime antros progos padaryti pirmąjį įspūdį. Tai išmintis, kuria vadovaujuosi savo gyvenime ir, kuri man visuomet primena, kad būtina atkreipti dėmesį tiek į save, tiek į savo kostiumą, tiek į savo vaidmenį ar aplinką, kuri mane supa. Aš įvaizdį suprantu kaip asmenybės ir aplinkos harmoniją. Asta, Ačiū Tau, už praktinius patarimus, naudingas įžvalgas - kas ir kaip kuria gerą/blogą įvaizdžio toną: spalvos ir jų dermė, batai, laikrodis, nosinaitė, blizganti kakta, kaklaraištis ir t.t. Svarbu net tik atrodyti stilingai, o dar svarbiau - harmoningai gerai jaustis ;-)! Patinka kartais pajuokauti: vyras, kuris neturi savo galvoje fantazijos, ją tiesiog gali turėti savo kostiumo kišenėje...:-)
Įkvepiančių idėjų!

Donatas Česnulis

UAB "Admodum" vadovas
Pirmojo susitikimo metu su Asta aptarėme norus ir poreikius. Atsiųstos vizualizacijos atitiko visus mano lūkesčius.
Apsipirkimas teikė malonumą, kurio rezultatas - puikiai parinkti deriniai, atitinkantys mano gyvenimo būdą bei asmenybę. Suteiktos konsultacijos puikiai tarnauja apsiperkant savarankiškai, dabar daug lengviau derinti spalvas ir atrodyti profesionaliai.

Jurgita Saverienė

Interjero dizainerė
Ačiū, Asta, tiek komplimentų turbūt nesu per visą savo gyvenimą gavusi. Dėka jūsų pastangų. 🙂
Stiliaus konsultacijos man davė daug daugiau nei jūs galėtumėte pagalvoti: kardinaliai pasikeitė požiūris į save - labiausiai - vidinis jausmas.
Pavasariui puikiai pavyko suderinti "oversize" paltą (tik jūsų konsultacijų dėka išdrįsau pažiūrėti į tokį daiktą) su šviesiais džinsais ir kedukais - kažkaip pavyko visai idomiai. 🙂