logo

Konsultacijos įmonėms

Profesionali išvaizda darbe

Tyrimai rodo, kad pirmasis įspūdis ir ryšys užsimezga dar prieš jums ištariant pirmąjį žodį. Teiginys: „Sutinka pagal rūbą“ – šiuo atveju yra teisingas, nes savęs pristatymui turite mažiau nei 15 sekundžių.

Šiandieninėje visuomenėje, vis svarbesnė tampa neverbalinė komunikacija (tai – kaip mes astrodome, kaip elgiemės ir pan.). Mokslininkų įrodyta, kad neverbalinė komunikacija veikia 55%, paralingvistinė – 38%, o verbalinė – tik 7% mūsų pasąmonę.

Organizacijos įvaizdis – tai turimas organizacijos vaizdinys aplinkinių (darbuotojų, vartotojų, konkurentų ir kt.) sąmonėje. Kadangi rinkos tyrimais nustatyta, jog žmonės dažniausiai nusprendžia, sieti savo ateitį su jumis ar ne, remdamiesi savo pirmuoju įspūdžiu apie jus, todėl svarbu, kad jūsų darbuotojų įvaizdis, jų etiketas ir elgesys parodytų visos organizacijos profesionalumą ir taptų jūsų konkurencinis skiriamasis bruožas.

Bendradarbiaujant su jumis, suformuosime įvaizdį atsižvelgiant į darbuotojų statusą, sukursime organizacijos aprangos kodo standartą, pateiksime darbuotojų elgsenos rekomendacijas.

Dalykinės išvaizdos standartas

Ar neteko patirti keisto jausmo, kai atėjus į darbą, su su jumis pasisveikina kolega: viskas kaip įprasta, tik iš po sudriskusių džinsų kyšo purvini Converse sportbačiai? Kitą rytą, pastebite kolegės perdėtai trumpą sijoną ar apnuogintą krūtinę, kuri provokuoja žvilgsnį.

Ar kilo klausimas, kaip jūsų darbuotojų išvaizda veikia organizacijos identitetą ir kokį įspūdį apie jūsų organizaciją susidaro klientai, partneriai ar kiti darbuotojai.

Sukurkite dalykinės išvaizdos standartą, atitinkantį darbuotojų statusą ir pagerinkite savo, kaip organizacijos įvaizdį.

Stilisto paslaugos prekybos centrams

Vitrinų apipavidalinimui, tinkamam prekių išdėstymui lentynose, kolekcijų pristatymui reikalingos specialios žinios bei įgūdžiai.

Kostiumo kompozicijos išmanymas, įvairių stilių žinojimas, įvaizdžio kūrimo žinios bei mados psichologija mums yra kasdienybė.

Taupykite savo laiką ir patikėkite darbus savo srities profesionalams.

Prekės ženklo įvaizdinės fotosesijos

Reikalinga jūsų įvaizdinė nuotrauka, kurioje atspindėtų jūsų asmenybė, charakteris bei užimamas statusas? O gal reikia naujo produkto kokybiškos ir patrauklios fotosesijos?

Mes siūlome sprendimą – profesionalią įvaizdinę fotosesiją, kurią lydės savo srities profesionalų komanda – kirpėjas, visažistas, stilistas, fotografas.