Daugelis klienčių jos baidosi: vienos jų, ją vadina senmergių spalva, kitos – nežino, kaip ir su kuo derinti. Taip, taip – tai ultra violetinė, – 2018 pavasarį rėkte rėks parduotuvių lentynose “paimk mane”.
Violetinės spalvos vibracija yra stipriausia iš viso spalvų spektro. Ji lavina vaizduotę, įkvepia naujiems darbams bei leidžia pažvelgti į sielos vidų. Kadangi tai didelę galią bei dvasingumą žadinanti spalva, nuo senų laikų, šio atspalvio drabužius galėjo dėvėti tik kilmingi aukštuomenės atstovai. Ja puošdavosi arkivyskupai bei karaliai derindami aukso detales sukuriant prabangos įspūdį. Mūsų laikais, violetinę, dažniausiai renkasi drąsūs, lyderiauti linkę žmonės.
Jei stokojate aplinkinių dėmesio ar norite sužadinti fantazijas, pasikliaukite šių metų spalva, tačiau drabužių deriniuose naudokite saikingai. Pakaks net vienos šios spalvos detalės norint suteikti savo įvaizdžiui naujo kvėpavimo.
Mėlyna-raudona kūrinys
Derinti šią spalvą su kitomis ir sudėtinga ir labai paprasta, svarbu tik nepersistengti. Kadangi violetinė spalva yra mėlynos ir raudonos spalvų simbiozė, todėl šalia jų violetinė atrodys pakankama ramiai ir harmoningai.
Dėmesio centras
Norint būti pastebėtai minioje, sukurkite kontrastą: violetinė – geltona, violetinė – oranžinė ar net violetinė – žalia.
Spalvų pastelė
Norėdamos prigesinti valdingą spalvą, derinkite ją su neutraliais ar pasteliniais atspalviais, tokiais kaip pilka, švelni rožinė, balta ar juoda.
Vyresnio amžiaus moterims rekomenduojama violetinio atspalvio drabužius devėti toliau nuo veido zonos arba derinti su šviesios spalvos skarele. Taip pat vengti violetinės spalvos derinių su juodais ir kitais tamsiais atspalviais, kurie pridės porą nepageidaujamų metų bei sukurs mistinės būtybės įvaizdį.
Nuotraukose galime palyginti Anglijos karalienės įvaizdžius dėvint minėtus bei šviesius drabužių derinius.